



8 728 ₴
М'яке розкладне крісло з підлокітниками Міраж Modern - це оригінальний та зручний меблевий виріб, який з легкістю впишеться у вітальню, спальню, передпокій, їдальню та дитячу кімнату. Крісло виготовлене з масиву дерева, оббивка з тканини. Стане чудовим доповненням до дивана Міраж.
Про термін служби наповнювача не доведеться замислюватися, адже він виконаний із високоякісного пінополіуретану. М'які, невеликі дивані подушки, підкреслять особливий стиль, властивий цій моделі, не залишивши байдужим як дорослих, так і дітей.
Характеристики:
Матеріал виготовлення:
Габаритні розміри:
Доступні кольори:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Модерн |
| Страна производитель | Украина |
| Анатомические свойства | Да |
| Вид мягкой мебели | кресло-кровать |
| Ортопедические свойства | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип спального места | гостевой вариант |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Цвет | Бежевый |
| Комплектация | |
| Встроенный бар | Нет |
| Встроенный столик | Нет |
| Декоративная полка | не предусмотрена |
| Колесики | Нет |
| Подлокотники | Да |
| Габаритные размеры | |
| Высота с учетом спинки | 95 см |
| Высота сидения | 40 см |
| Глубина | 92 см |
| Ширина | 92 см |
| Размеры спального места | |
| Высота спального места | 40 см |
| Длина спального места | 196 см |
| Ширина спального места | 63 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас кресла | натуральное дерево |
| Ножки | натуральное дерево |
| Основа сиденья | деревянные ламели |
| Основание спального места | деревянные ламели |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | пенополиуретан |
| Спальное место | деревянные ламели, пенополиуретан |
| Пользовательские характеристики | |
| Наличие спального места | Нет |
| Обивочный материал | Текстиль |
| Подлокотник | текстиль |