






8 928 ₴
М'яке крісло з підлокітниками Кондор - це оригінальний і зручний меблевий виріб, який з легкістю впишеться у вітальню, спальню, передпокій, їдальню і дитячу кімнату. Крісло виготовлене з масиву дерева, оббивка з тканини. Стане чудовим доповненням до дивана Кондор. Боковини мають вбудовані полички, де можна розміщувати книги, диски та інші предмети.
Характеристики:
Матеріал виготовлення:
Габаритні розміри:
Доступні кольори:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Модерн |
| Страна производитель | Украина |
| Анатомические свойства | Да |
| Вид мягкой мебели | кресло нераскладное |
| Ортопедические свойства | Нет |
| Состояние | Новое |
| Узоры и принты | Цветочный принт и растительные узоры |
| Цвет | Разные цвета |
| Комплектация | |
| Встроенный бар | Нет |
| Встроенный столик | Нет |
| Декоративная подушка | 1 шт |
| Декоративная полка | в подлокотниках |
| Колесики | Нет |
| Подлокотник | 2 (шт.) |
| Подлокотники | Да |
| Габаритные размеры | |
| Высота с учетом спинки | 87 см |
| Высота сидения | 44 см |
| Глубина | 90 см |
| Ширина | 112 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас кресла | натуральное дерево |
| Ножки | натуральное дерево |
| Основа сиденья | деревянные ламели |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | пенополиуретан |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Съемные подушки | спинки |
| Пользовательские характеристики | |
| Наличие спального места | Нет |
| Обивочный материал | Текстиль, Ткань |