









11 651 ₴
Крісло розкладне Мустанг Модерн - зручні, функціональні та сучасні м'які меблі, здатні зробити інтер'єр приміщення більш комфортним і затишним. Він є високоміцним виріб, який був виготовлений за допомогою кращої та добірної сировини європейського рівня. Така модель відрізняється не тільки стійкістю до багаторічного зносу, але й елегантним приємним дизайном, який легко впишеться в інтер'єр.
Характеристики:
Матеріал виготовлення:
Габаритні розміри:
Доступні кольори:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Модерн |
| Страна производитель | Украина |
| Вид мягкой мебели | кресло-кровать |
| Тип спального места | гостевой вариант |
| Механизм трансформации спального места | Выкатной |
| Цвет | Разные цвета |
| Узоры и принты | Цветочный принт и растительные узоры |
| Ортопедические свойства | Нет |
| Анатомические свойства | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 98 см |
| Глубина | 96 см |
| Высота с учетом спинки | 94 см |
| Высота сидения | 43 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 186 см |
| Ширина спального места | 62 см |
| Высота спального места | 43 см |
| Комплектация | |
| Подлокотники | Да |
| Подлокотник | 2 (шт.) |
| Встроенный столик | Нет |
| Встроенный бар | Нет |
| Декоративная полка | не предусмотрена |
| Колесики | Нет |
| Материал изготовления | |
| Каркас кресла | натуральное дерево |
| Основа сиденья | деревянные ламели |
| Ножки | натуральное дерево |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | пенополиуретан |
| Пользовательские характеристики | |
| Наличие спального места | Да |
| Обивочный материал | Текстиль |