

8 093 ₴
Нерозкладне крісло Фелісіті від фабрики виробника Модерн виглядає дуже стильно і красиво. Однією з особливостей цього крісла є те, що має високі прямі круглі дерев'яні ніжки з масиву бука. Завдяки цьому, ви можете здійснювати під кріслом прибирання у разі потреби. Також саме високі ніжки надають цьому м'якому кріслу певну візуальну легкість і невагомість. Прострочки бувець та спинки крісла також відіграють певну роль в особливому елегантному вигляді цієї моделі. Наповнення спинки та сидіння – ортопедичний пінополіуретан. Замовити крісло Фелісіті ви можете у абсолютно різній оббивці. Залежно від оббивного матеріалу ціна крісла змінюватиметься.
Вартість меблів безпосередньо залежить від категорії (вартості) оббивного матеріалу, в якому ви її замовите. На сторінці товару вартість вказана у першій категорії оббивки. При виборі певної оббивки на крісло або диван - вартість меблів щоразу перераховується в кожному окремому випадку. На великій сторінці товару оббивка може потрапляти як у першу, і у вищу категорію тканини. Заголовне фото м'яких меблів має інформаційний характер того, як може виглядати даний диван або крісла.
Характеристики:
Доступні кольри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Модерн |
| Страна производитель | Украина |
| Вид мягкой мебели | кресло нераскладное |
| Цвет | Голубой |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Ортопедические свойства | Нет |
| Анатомические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 82 см |
| Глубина | 90 см |
| Высота с учетом спинки | 90 см |
| Высота сидения | 42 см |
| Комплектация | |
| Подлокотники | Да |
| Подлокотник | 2 (шт.) |
| Встроенный столик | Нет |
| Встроенный бар | Нет |
| Декоративная полка | не предусмотрена |
| Колесики | Нет |
| Материал изготовления | |
| Каркас кресла | натуральное дерево |
| Основа сиденья | мебельные пружины |
| Ножки | натуральное дерево |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | пенополиуретан |
| Пользовательские характеристики | |
| Наличие спального места | Нет |
| Обивочный материал | Текстиль |