



12 227 ₴
Диван Фарро - Новинка 2022! Це не диван – це мрія, причому для будь-якого приміщення. Якщо врахувати різноманітність оббивного матеріалу для дивана Фарро, його можна розмістити в приміщенні з будь-якими кольоровими варіантами. Наповнення ламелі, ППУ. Є ніша для білизни, диван Фарро оснащений надійним механізмом книжка.
Характеристики:
Габаритні розміри, ДхГхВ, мм: 2150х970х920
Спальне місце, мм: 1120х1860
Механізм трансформації: книжка
Матеріал: на вибір
Наповнення: Ламелі
Додаткові опції: Дану модель можна придбати у різних типах та кольорах тканини. Зверніть увагу! Ціна вказана за модель у категорії тканини 4.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Модерн |
| Страна производитель | Украина |
| Анатомические свойства | Да |
| Количество посадочных мест | 3 |
| Механизм трансформации спального места | Книжка |
| Наличие спального места | Да |
| Состояние | Новое |
| Способ раскладывания дивана | вперед |
| Тип дивана | прямой |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Цвет | Розовый |
| Комплектация | |
| Встроенный бар | Нет |
| Встроенный столик | Нет |
| Декоративная полка | не предусмотрена |
| Колесики | Нет |
| Ниша для белья | 1 шт |
| Подлокотники | Да |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 92 см |
| Высота посадочной части дивана | 47 см |
| Размеры спального места | |
| Высота спального места | 47 см |
| Длина спального места | 186 см |
| Ширина спального места | 112 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас дивана | деревянный брус |
| Опоры | дерево |
| Основание спального места | деревянные ламели |
| Подлокотник | ЛДСП |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | пенополиуретан |
| Спальное место | деревянные ламели |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина дивана | 97 |
| Длина дивана | 215 м |