


24 827 ₴
Диван Х'юстон якнайкраще, підкреслить особливість вашої вітальні. Завдяки розмірам такий диван можна розмістити і в невеликій вітальні. А якщо подивитися на різноманітність колірних варіантів оббивки, то можна підібрати саме те, що вам необхідно. Диван Х'юстон легко трансформується у комфортне спальне місце, що дає можливість заощадити місце для ліжка. Є великий короб для зберігання спального приладдя, що дуже зручно, якщо цю модель використовувати як ліжко.
Характеристики:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Модерн |
| Страна производитель | Украина |
| Количество посадочных мест | 2 |
| Механизм трансформации спального места | Американская раскладушка |
| Наличие спального места | Да |
| Состояние | Новое |
| Способ раскладывания дивана | вперед |
| Тип дивана | прямой |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Цвет | Коричневый |
| Комплектация | |
| Встроенный бар | Нет |
| Встроенный столик | Нет |
| Декоративная полка | не предусмотрена |
| Колесики | Нет |
| Ниша для белья | 1 шт |
| Подлокотники | Да |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 101 см |
| Высота посадочной части дивана | 44 см |
| Размеры спального места | |
| Высота спального места | 44 см |
| Длина спального места | 196 см |
| Ширина спального места | 140 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас дивана | деревянный брус |
| Основание спального места | деревянные ламели |
| Подлокотник | ЛДСП |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | пенополиуретан |
| Спальное место | деревянные ламели, термовойлок |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина дивана | 90 |
| Длина дивана | 215 м |