

11 913 ₴
Це велике нерозкладне крісло чудово впишеться у велику вітальню та кабінет. Дуже красива оббивка зі шкірозамінника виділяє його серед родичів. Крім привабливості оббивки можна говорити про практичність - вона легко піддається чищенню в домашніх умовах спеціальною серветкою або пилососом. У цьому екземплярі цікаво виглядають підлокітники - вони прикрашені вставками з темного дерева і утворюють силует, схожий на пелюсток. Неймовірно красива і зручна спинка помітно виділятиме крісло на тлі інших меблів. Крім краси, наповнювач спинки зроблений з пінополіуретану, та забезпечить вашій спині комфортний відпочинок. А якісний каркас із міцного металу буде запорукою довгої служби вашого улюбленця.
Характеристики:
Габаритні розміри, ДхГхВ, мм: 980 х 1150 х 1010
Без механізму трансформації.
Матеріал: Текстиль
Наповнення: ППУ
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Модерн |
| Страна производитель | Украина |
| Вид мягкой мебели | кресло нераскладное |
| Цвет | Коричневый |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Ортопедические свойства | Нет |
| Анатомические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 115 см |
| Глубина | 98 см |
| Высота с учетом спинки | 101 см |
| Высота сидения | 45 см |
| Комплектация | |
| Подлокотники | Да |
| Подлокотник | 2 (шт.) |
| Встроенный столик | Нет |
| Встроенный бар | Нет |
| Декоративная полка | не предусмотрена |
| Колесики | Нет |
| Материал изготовления | |
| Каркас кресла | натуральное дерево |
| Основа сиденья | деревянные ламели |
| Ножки | натуральное дерево |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | пенополиуретан |
| Пользовательские характеристики | |
| Наличие спального места | Нет |
| Обивочный материал | Текстиль |