


11 635 ₴
Прямі, чіткі лінії спинки та підлокітників – візитна картка цієї моделі. Крім всього цього, дивує стильне забарвлення оббивки і існуюча варіація всілякої тканинної оббивки. Таке крісло чудово підійде у вітальню, кабінет чи кімнату. Зручне та міцне наполювання із сучасного наповнювача поліуретану допоможе переконатися у правильності вибору. А чудова зручна подушка якнайкраще допоможе розслабитися. Масивні ніжки є не тільки надійним захистом для вашого покриття для підлоги, але і є своєрідним додатковим елементом декору.
Крісло представлене у двох модифікаціях без механізму трансформації та розкладне
Характеристики:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Модерн |
| Страна производитель | Украина |
| Анатомические свойства | Да |
| Вид мягкой мебели | кресло-кровать |
| Механизм трансформации спального места | Выкатной |
| Ортопедические свойства | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип спального места | гостевой вариант |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Цвет | Белый |
| Комплектация | |
| Встроенный бар | Нет |
| Встроенный столик | Нет |
| Декоративная полка | не предусмотрена |
| Колесики | Нет |
| Подлокотник | 2 (шт.) |
| Подлокотники | Да |
| Габаритные размеры | |
| Высота с учетом спинки | 100 см |
| Высота сидения | 40 см |
| Глубина | 96 см |
| Ширина | 95 см |
| Размеры спального места | |
| Высота спального места | 44 см |
| Длина спального места | 189 см |
| Ширина спального места | 61 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас кресла | натуральное дерево |
| Ножки | натуральное дерево |
| Основа сиденья | деревянные ламели |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | пенополиуретан |
| Пользовательские характеристики | |
| Наличие спального места | Нет |
| Обивочный материал | Текстиль |