
от 11 691 ₴
Крісло "Барселона" ― це втілення ніжності, граціозності, світла в зручному, стильному предметі домашнього вжитку. Це крісло, подібно променю сонця, зробить світлим і затишним будь-який інтер'єр. Завдяки чистим відтінкам його тонів кімната набуває дуже інтелігентний, доглянутий вигляд. З появою всередині приміщення крісла "Барселона" воно буде здаватися ширше і просторіше, причиною чого служить світлий колір оббивки. Крісло "Барселона" обов'язково привнесе своєю появою нотку дивовижної свіжості в інтер'єр.
Габаритні розміри: 600x850x730 мм
Висота посадкового місця: 450 мм
Механізм розкладання - без механізму
Наповнення спинки, сидіння: ППУ

Каркас: натуральне дерево, фанера, ДСП.
Короб для зберігання речей: немає
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Matroluxe |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Наличие спального места | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Высота с учетом спинки | 73 см |
| Высота сидения | 45 см |
| Глубина | 85 см |
| Ширина | 60 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас кресла | ДСП, фанера, натуральное дерево |
| Ножки | натуральное дерево |
| Комплектация | |
| Подлокотники | Нет |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | пенополиуретан |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид мягкой мебели | кресло |
| Механизм трансформации спального места | нерозкладне |
| Обивочный материал | Ткань |
| Основа сиденья | пенополиуретан |
| група тканин подушки\підлокотніка | 1 категорія |
| категорія тканин | 1 Категорія |