





от 12 508 ₴
Диван Діана, завдяки своїй яскравій оббивці, зможе чудово освіжити будь-яке приміщення, зробить його радісним, приємним і сучасним. Відпочинок на цьому дивані створить для Вас приємний настрій і додасть Вам бадьорості та енергії на весь день. Комфортабельний і лаконічний диван Діана створений з екологічно чистих і міцних матеріалів, оснащений потужним пружинним блоком, системою трансформації «єврокнижка» і місткою нішею для постільної білизни.
Спальне місце 190х140 см
У складеному вигляді - габарити 1900х900х900 мм
Каркас - натуральне дерево, ламелі
Наповнення - пінополіуретан або пружинний блок Bonnel
Використовувані тканини - Осло , Сідней, Стамбул, Sofia , Ідея, Бонус , Студія , Інфініті , Тіффані
МЕХАНІЗМ РОЗКЛАДКИ ЄВРОКНИЖКА

ЗРУЧНІ ПОДУШКИ СПИНКИ

Наповнення БОННЕЛЬ Наповнення ППУ


![]() |
![]() |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Matroluxe |
| Страна производитель | Украина |
| Анатомические свойства | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество посадочных мест | 3 |
| Механизм трансформации спального места | Еврокнижка |
| Наличие спального места | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Способ раскладывания дивана | вперед |
| Тип дивана | прямой |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Обивочный материал | Ткань |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 90 см |
| Высота посадочной части дивана | 45 см |
| Размеры спального места | |
| Высота от пола | 90 см |
| Высота спального места | 40 см |
| Длина спального места | 190 см |
| Ширина спального места | 140 см |
| Комплектация | |
| Декоративная подушка | 2 шт |
| Ниша для белья | 1 шт |
| Подлокотники | Да |
| Материал изготовления | |
| Каркас дивана | натуральное дерево, фанера, ДСП, ДВП |
| Наполнители | |
| Спальное место | Боннель |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина дивана | 90 |
| Декоративные элементы | хром |
| Длина дивана | 190 м |
| Наполнение | ППУ |
| Основание спального места | боннель, пенополиуретан |
| Подлокотник | подушки |
| Подушка сиденья | боннель|оббивочна тканина |
| Подушка спинки | оббивочна тканина|пружинний блок |
| категорія тканин | 1 Категорія |