






от 17 262 ₴
Диван Свити ― це унікальна гармонія відмінної дизайну з відмінною комфортністю. Стиль дивана "Свити" виконаний з витонченою скромністю і з деяким шармом, який надають йому елегантна вставка на спинці і оригінальний малюнок. Диван "Свити" буде відмінно прикрашати собою кімнату, видаючи при цьому тонкий, бездоганний смак свого розбещеного власника. Каркас дивана виконаний з міцного металу з буковими ламелями, матрац виконаний на основі пінополіуретану. Для зручності диван "Свити" забезпечений коробом для зберігання білизни. Механізм розкладання дивану за типом акордеон, який є міцним і зручним для щоденного користування в побуті.
Габаритні розміри: 1160\1560\1760\1960x1100x900 мм
Розміри спального місця: 900\1300\1500\1700x2050 мм
Висота посадкового місця: 450 мм
Механізм розкладання - акордеон
Наповнення спинки, сидіння: ППУ
Каркас: натуральне дерево, фанера, ДСП.
Короб для зберігання речей: є (кушетка)

Правила догляду Оббивка дивана зберігає свій унікальний первинний вигляд, навіть після багаторазового прання зі спеціалізованими миючими засобами для меблів, завдяки якості того матеріалу, з якого вона зроблена.



Увага! При замовленні дивана обов'язково вказуйте в примітці назву і колір обраної тканини. Всі кольори мають свій номер або назву, які вказані під ними. Також звертайте, будь ласка, увагу на схему вибору тканини і пишіть в примітці яка тканина 1 і тканина 2. Наприклад: Тканина 1 - Софія Avocado, Тканина 2 - Софія Plum. Також обов'язково потрібно вказати місце розташування малюнка і його номер. Наприклад: C 16 Кофе.І номер крою: Крій 1 або Крій 2.
При замовленні виробів в тканинах зі смугою і раппортом (повторенням) малюнка уточнюйте вартість у продавців.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Matroluxe |
| Страна производитель | Украина |
| Анатомические свойства | Да |
| Вид мягкой мебели | кушетка |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество посадочных мест | 2 |
| Механизм трансформации спального места | Аккордеон |
| Наличие спального места | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Способ раскладывания дивана | вперед |
| Тип дивана | прямой |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Обивочный материал | Ткань |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 90 см |
| Высота посадочной части дивана | 45 см |
| Размеры спального места | |
| Высота от пола | 90 см |
| Высота спального места | 45 см |
| Длина спального места | 90 см |
| Ширина спального места | 205 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас дивана | натуральное дерево, фанера, ДСП, ДВП |
| Подлокотник | фанера |
| Комплектация | |
| Ниша для белья | 1 шт |
| Подлокотники | Да |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | синтепон |
| Спальное место | пенополиуретан |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина дивана | 110 |
| Длина дивана | 116 м |
| Матрас | ППУ |
| Основание спального места | пенополиуретан |
| Размер | СВИТИ 0,9 |