

3 195 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ НІМФЕЯ АЛЬБА ЕВЕРЕСТ
Трюмо-1 – це шикарний вибір сучасної жінки. Даний елемент меблів прикрасить вашу спальню та створить необхідну зону комфорту.
До замовлення доступні два варіанти кольору, що дозволить вибрати потрібний вам варіант без труднощів.
Зручна тумбочка праворуч дозволить тримати усі потрібні речі під рукою. Дзеркало закруглене зверху, що надає трюмо вишуканого вигляду.
Елегантне трюмо Еверест можна купити як частину спального гарнітура, але якщо ви вже облаштували спальню - купити трюмо окремо не важко.
Доступна ціна на трюмо Еверест порадує покупців. Виробник ретельно продумав дизайн та підібрав відповідні матеріали.
Такий елемент меблювання чудово виглядатиме навіть у сучасних готельних номерах.
Характеристики:
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Пехотин |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Комплектация зеркалом | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип установки зеркала | настольная |
| Тип установки консоли | напольная |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Ольха, Орех |
| Комплектация | |
| Выдвижной ящик | 2 шт |
| Дверка | 1 шт |
| Пуфик | Нет |
| Габаритные размеры туалетного столика | |
| Высота столика с учетом зеркала | 165 см |
| Глубина столика | 35 см |
| Длина столика | 95 см |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Ножки | пластик |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Оснащение направляющих доводчиками | Нет |
| Плавное закрывание дверок | Нет |
| Полное выдвижение ящика | Нет |
| Користувацькi характеристики | |
| Декоративные элементы | Зеркало |
| Столешница | ламинированная ДСП |
| Тип мебели | трюмо |