

6 656 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ НІМФЕЯ АЛЬБА ЕВЕРЕСТ
Тумба приліжкова Т-1 - це дивовижний приклад доступних, трендових меблів, які можуть бути не тільки красивими і привабливими, але й високоякісними, практичними, довговічними, ергономічними і функціональними.
Приємна фактура меблів та приємне контрастне поєднання відтінків, допоможуть освіжити приміщення та звичний інтер'єр, кімната перетвориться, стане більш затишною, приємною та комфортною.
Тумба приліжкова Т-1 - мініатюрна, але в той же час функціональна. Оснащена відкритою нішою та висувною скринькою.
Матеріал виготовлення:
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Количество выдвижных ящиков | 1 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип тумбы | прямая |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Нимфея Альба |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Высота тумбы | 40 см |
| Глубина тумбы | 40 см |
| Ширина тумбы | 40 см |
| Дополнительные характеристики тумбы | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Нет |
| Оснащение направляющих доводчиками | Нет |
| Плавное закрывание дверок | Нет |
| Полное выдвижение ящика | Нет |