



4 372 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ЕВЕРЕСТ КОМПЛЕКТ НІМФЕЯ АЛЬБА 2
Комод від виробника корпусних меблів Еверест - це практичне рішення для спальні або вітальні. Невисокий, але в той же час дуже місткий комод Бриз К 6 Люкс залишає відчуття простору в кімнаті і красиво доповнює інтер'єр. Його класичні форми прекрасно підходять для простих сучасних мебліровок.
Комод складається з чотирьох широких ящиків по центру і двох орних тумбочок з полками з боків. Така комплектація дозволяє вмістити безліч різних речей і тримати порядок в кімнаті. Площа стільниці досить широка - 130 х 38 см, - що дозволить розмістити на комоді улюблені сувеніри, фото або навіть розташувати телевізор.
Характеристики:
Габаритні розміри:

НІМФЕЯ АЛЬБА
Тип напрямних для висувних ящиків

Роликовые направляющие Телескопические направляющие
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Эверест |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 4 шт |
| Количество дверок | 2 шт |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип опор | Ножки |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет | Дуб сонома + трюфель |
| Габаритные размеры комода | |
| Высота комода | 72.5 см |
| Глубина комода | 38 см |
| Ширина комода | 130 см |
| Материал изготовления комода | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Нет |
| Механизм выдвижения ящиков | |
| Механизм выдвижения ящиков | Роликовые направляющие |