

4 803 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ ДИТЯЧОЇ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ЕВЕРЕСТ КОМПЛЕКТ МІКС1 НІМФЕЯ АЛЬБА
Ліжка меблевої фабрики Еверест це поєднання ціни та якості, ергономіка і простота конструкції додає незвичайний шарм меблів для вашого будинку. Купуючи ліжка меблевої фабрики Еверест ви отримуєте сучасний дизайн, легкість і простоту конструкції. Меблі виготовлені з ЛДСП європейського виробництва, яке відповідає всім екологічним вимогам Євросоюзу. Меблі виробництва меблевої фабрики виготовлена на сучасному обладнанні, яке дає можливість зробити меблі високої якості і за прийнятною ціною.
Ліжко Соната 800 меблевої фабрики Еверест - розмір спального місця (80х190 см) - комфортне і практичне односпальне ліжко, відмінно підійде як для дитини так і для дорослого. Ліжко створить у вашій спальні затишний і комфортний куточок для сну і відпочинку. Таке ліжко можна використовувати для дитячої або спальні підлітка. Каркас виробу виконаний з ламінованого ДСП. Матеріал чудово передає натуральний вигляд дерева.
Матрац в комплект не входить, купується окремо.
Характеристики:
Розміри спального місця:
Габаритні розміри ліжка:

НІМФЕЯ АЛЬБА

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Эверест |
| Страна производитель | Украина |
| Тип кровати | односпальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Комплектация ортопедическим основанием | Нет |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Наличие подъемного механизма | Нет |
| Размеры рекомендуемого матраса | 80х190 |
| Наличие выдвижного ящика | Да |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Размер спального места | 80х190 |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 190 см |
| Ширина спального места | 80 см |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 193 см |
| Ширина кровати | 85 см |
| Высота кровати с учетом изголовья | 60 см |
| Материал изготовления кровати | |
| Каркас кровати | ламинированная ДСП |
| Изголовье кровати | ДСП ламинированная |
| Изножье кровати | ДСП ламинированная |
| Ножки | ЛДСП |
| Комплектация кровати | |
| Изголовье | Да |
| Изножье | Да |
| Комплект постельного белья | Нет |
| Дополнительные характеристики кровати | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |