







от 10 972 ₴
Крісло Бостон може бути в декількох варіантах:
― Крісло Бостон (задня стінка зашита технічної тканиною)
― Крісло Бостон Люкс (задня стінка крісла зашита основною тканиною)
― Крісло Бостон СВ (спальний варіант)
― Крісло Бостон Люкс СВ
Характеристики:
| Ширина крісла (см): | 105 |
| Глибина (см): | 100 |
| Висота (см): | 95 |
| Висота сидіння (см): | 44 |
| Глибина сидіння (см): | 53 |
| Габарити у складеному стані (см): | 105 x 100 x 95 |
| Габарити в розкладеному стані (см): | 105 х 232 х 95 |
|
Характеристики крісла: |
|
| Спальне місце (см): | 60 х 193 |
| Механізм трансформації: | Дельфін, Телескоп |
| Наповнення крісла: | Пружина Боннель, Пінополіуретан |
| Ніша для білизни: | Відсутня |
Несучі елементи і частини підвищеної навантаження:тверді породи дерева, фанера.
Короб і кришки білизняних ящиків: фанера, ламіноване ДСП, ДВП.
Підлокітники: дерево, ДСП, ДВП, фанера.
З'єднання дерев'яних конструкцій: шиповка, клей, скоби, саморізи.
Упаковка: поліетилен, картон.Тканини імпортного виробництва в асортименті.
Меблі відповідає санітарно-гігієнічним нормам України.
Гарантія якості 18 місяців.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Вика |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Механизм трансформации спального места | Телескоп |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип спального места | гостевой вариант |
| Габаритные размеры | |
| Высота с учетом спинки | 95 см |
| Высота сидения | 44 см |
| Глубина | 100 см |
| Ширина | 105 см |
| Размеры спального места | |
| Высота спального места | 44 см |
| Длина спального места | 193 см |
| Ширина спального места | 60 см |
| Материал изготовления | |
| Декоративные элементы | натуральное дерево |
| Каркас кресла | натуральное дерево |
| Комплектация | |
| Ниша для белья | 0 шт |
| Подлокотники | Да |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | пенополиуретан |
| Спальное место | пенополиуретан |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид мягкой мебели | кресло |
| Основа сиденья | пенополиуретан, пружнний блок |
| Основание спального места | пенополиуретан, пружинный блок |
| Подлокотник | ткань |
| категорія тканин | 1 Категорія |