






24 626,37 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ЛАНА GERBOR
Вітальня Лана Gerbor – набір меблів у вітальню у стилі кантрі. Виготовляється в ефектному кольорі: горіх верона / ясен сніжний. Основне завдання, яке переслідує дизайн - створити спокійну атмосферу, що утихомирює, з нейтральною палітрою відтінків. Легка грубуватість, стриманість, нехитрі форми, відсутність глянсових поверхонь, все це створює відчуття тепла та затишку у приміщенні. Елементи колекції можна поєднувати у потрібному вам порядку.
Меблі Лана Gerbor чудово виглядатимуть у вітальні, створюючи оригінальний і неповторний дизайн.
Ви можете придбати меблі як комплектом, так і окремими модулями.
До складу вітальні входять наступні елементи:
Матеріали виготовлення:
Колір:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие декоративной подсветки | Да |
| Покрытие | Без покрытия |
| Состояние | Новое |
| Тип стенки (горки) | модульная |
| Тип фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Горіх верона / Ясен сніжний |
| Состав стенки | |
| Антресоль | Нет |
| Витрина | 1 шт |
| Встроенный бар | Нет |
| Комод | 1 шт |
| Навесная полка | 1 шт |
| Секция для аудио-видео аппаратуры | Да |
| Секция под телевизор | Да |
| Габаритные размеры стенки | |
| Высота стенки | 2080 мм |
| Глубина стенки | 450 мм |
| Длина (ширина) стенки | 3300 мм |
| Размер ниши под ТВ | |
| Глубина | 450 мм |
| Материал изготовления стенки | |
| Декоративные элементы | металл |
| Фасады | стекло |
| Корпус | ДСП |