









от 23 277 ₴
Здійснити подорож в підводне царство і відчути себе справжнім капітаном Немо допоможе чудовий кутовий диван Посейдон.
Його плавні і одночасно строгі лінії, каплевидний дизайн, в поєднанні з приголомшливою бархатистою оббивкою зроблять диван Посейдон Вашим улюбленим місцем відпочинку та релаксації, в колі сім'ї і близьких.
Кутовий диван Посейдон складається з двох надійних рухомих модулів ― секції канапе та секції для сидіння, міцної подвійний пружини, а також механізму розкладки «дельфін та алігатор» і містким відділом для постільної білизни.
Різноманіття відтінків тканин і варіантів виконання, роблять дизайн моделі Посейдон більш вишуканим і завершеним.
Приємного Вам користування нашою продукцією!
Габаритні розміри:
Ширина дивану (см): 245
Глибина (см): 90
Висота (см): 95
Висота сидіння (см): 48
Габарити в розкладеному стані (см): 195 х 245 х 95
Характеристики дивана:
Спальне місце (см): 130 х 193
Механізм трансформації: Дельфін, Алігатор
Наповнення дивана: Пружина Бонель + Змійка + Пінополіуретан
Ніша для білизни: Присутня
Каркас дивану: Сосновий брус 4,5 х 4,5 см
Комплект постаки: Зібраний диван
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Вика |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Количество посадочных мест | 3 |
| Механизм трансформации спального места | Дельфин |
| Наличие спального места | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Способ раскладывания дивана | вперед |
| Тип дивана | угловой |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Угол дивана | взаимозаменяемый |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 95 см |
| Высота посадочной части дивана | 48 см |
| Размеры спального места | |
| Высота от пола | 95 см |
| Высота спального места | 48 см |
| Длина спального места | 193 см |
| Ширина спального места | 130 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас дивана | натуральное дерево |
| Основание спального места | пружинная змейка |
| Комплектация | |
| Ниша для белья | 1 шт |
| Подлокотники | Да |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | синтепон |
| Спальное место | пружинная змейка, пенополиуретан |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина дивана | 90 |
| Длина дивана | 245 м |
| Подлокотник | 1 |
| категорія тканин | 1 Категорія |