









от 24 215 ₴
У Вас з'явилася приголомшлива можливість насолодитися розкішним кутовим комплектом «Квадро 41 +1»
Ви коли-небудь замислювалися про те, як важко доводиться людям з високим ростом при виборі спального місця?
Буквально недавно, виробники м'яких меблів врахували цей нюанс і тепер, у Вас з'явилася приголомшлива можливість насолодитися розкішним кутовим комплектом «Квадро 41 +1» ― справжнім царем зручних, і комфортабельних м'яких меблів.
Головними перевагами цієї моделі є не тільки простота, функціональність і не висока ціна, але ще і приголомшливі пуфи (зі спинкою і без), з яких, буквально за декілька секунд, можна скласти повноцінне ліжко. Також, комплект «Квадро 41 +1» має невеликий журнальний столик, виготовлений з комбінації ДСП + скло. Якщо Ви хочете вирішити проблему маленького спального місця ― придбайте чудовий кутовий диван «Квадро 41 +1"!
Всі матеріали, використані при виробництві кутового дивана Квадро 41 +1, перевірені та сертифіковані згідно з чинним законодавством України.
Габаритні розміри:
Ширина дивану (см): 260
Глибина (см): 65
Висота (см): 85
Висота сидіння (см): 44
Габарити в розкладеному стані (см): 130 х 260 х 85
Характеристики дивана:
Спальне місце (см): 130 х 195
Наповнення дивана: Пружина Бонель + Змійка
Ніша для білизни: Присутня
Каркас дивану: Сосновий брус 4,5 х 4,5 см
Комплект постаки: Спинка окремо
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Вика |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Количество посадочных мест | 3 |
| Механизм трансформации спального места | Дельфин |
| Наличие спального места | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Способ раскладывания дивана | вперед |
| Тип дивана | угловой |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Угол дивана | взаимозаменяемый |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 90 см |
| Высота посадочной части дивана | 44 см |
| Размеры спального места | |
| Высота от пола | 90 см |
| Высота спального места | 44 см |
| Длина спального места | 195 см |
| Ширина спального места | 130 см |
| Комплектация | |
| Декоративная подушка | 6 шт |
| Ниша для белья | 1 шт |
| Подлокотники | Нет |
| Материал изготовления | |
| Каркас дивана | натуральное дерево |
| Основание спального места | пружинная змейка |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | синтепон |
| Спальное место | пружинная змейка, пружинный блок, пенополиуретан |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина дивана | 65 |
| Длина дивана | 260 м |
| Подлокотник | Нет |
| ціна залежить від категорії тканини | 1 категорія |