









от 22 724 ₴
Набридла незручна і громосткая меблі, яка займає надто багато простору у Вашому прекрасному будинку?
Ви поважаєте класичні закруглені лінії, естетику форм, комфортабельність, багатофункціональність і практичність? Тоді кутовий диван «Скіл» стане для Вас неперевершеним місцем відпочинку і релаксації, завдяки своїй подвійній пружині типу «бонель», елегантним дерев'яним боковим бильця, що додає всій конструкції певної загадковості і легкості.
Купивши кутовий диван «Скіл», Ви ніколи не пошкодуєте про свій вибір!
Габаритні розміри:
Ширина дивану (см): 220
Глибина (см): 135
Висота (см): 90
Висота сидіння (см): 48
Габарити в розкладеному стані (см): 135 х 220 х 90
Характеристики дивана:
Спальне місце (см): 135 х 195
Механізм трансформації: Дельфін
Наповнення дивана: Пружина Бонель + Змійка
Ніша для білизни: Присутня
Каркас дивану: Сосновий брус 4,5 х 4,5 см
Комплект постаки: Підлокітники окремо
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Вика |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Количество посадочных мест | 3 |
| Механизм трансформации спального места | Еврокнижка |
| Наличие спального места | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Способ раскладывания дивана | вперед |
| Тип дивана | угловой |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Угол дивана | взаимозаменяемый |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 90 см |
| Высота посадочной части дивана | 48 см |
| Размеры спального места | |
| Высота от пола | 90 см |
| Высота спального места | 48 см |
| Длина спального места | 195 см |
| Ширина спального места | 135 см |
| Комплектация | |
| Декоративная подушка | 3 шт |
| Ниша для белья | 1 шт |
| Подлокотники | Да |
| Материал изготовления | |
| Декоративные элементы | натуральное дерево |
| Каркас дивана | натуральное дерево |
| Основание спального места | пружинная змейка |
| Подлокотник | натуральное дерево |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | синтепон |
| Спальное место | пружинная змейка, пенополиуретан |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина дивана | 90 |
| Длина дивана | 220 м |
| Опоры | натуральне дерево |
| категорія тканин | 1 Категорія |