








от 19 592 ₴
Навіщо купувати зайві стільці і пуфи, якщо цілком можна обійтися неймовірно зручним класичним кутовим диваном «Денвер В», який займе мінімум місця в Вашій квартирі, чудово організовує простір і привнесе в інтер'єр ― строгості, ергономічності і комфорту.
Крім того, «Денвер В», як і його брат-близнюк «Денвер С», укомплектований міцним каркасом із соснового бруса, пружним пружинним блоком «бонель», красивими бічними бильця з двома невеликими поличками для журналів або чашок, а також містким ящиком для білизни і механізмом розкладки "дельфін алігатор".
Купуючи кутовий диван «Денвер В», Ви набуваєте надійність, стиль і довговічність.
Габаритні розміри:
Ширина дивану (см): 231
Глибина (см): 158
Висота (см): 90
Висота сидіння (см): 48
Габарити в розкладеному стані (см): 158 х 231 х 90
Характеристики дивана:
Спальне місце (см): 140 х 195
Механізм розкладання: Дельфін Алігатор
Наповнення дивана: Пружина Бонель + Змійка
Ніша для білизни: Присутня
Каркас дивану: Сосновий брус 4,5 х 4,5 см
Комплект постаки: Підлокітники окремо,
Накладка на підлокотнік 1 шт.-210 грн.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Вика |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Количество посадочных мест | 3 |
| Механизм трансформации спального места | Дельфин |
| Наличие спального места | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Способ раскладывания дивана | вперед |
| Тип дивана | угловой |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Угол дивана | взаимозаменяемый |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 90 см |
| Высота посадочной части дивана | 48 см |
| Размеры спального места | |
| Высота от пола | 90 см |
| Высота спального места | 48 см |
| Длина спального места | 195 см |
| Ширина спального места | 140 см |
| Комплектация | |
| Декоративная подушка | 3 шт |
| Декоративная полка | на подлокотниках |
| Ниша для белья | 1 шт |
| Подлокотники | Да |
| Материал изготовления | |
| Декоративные элементы | ламинированная ДСП |
| Каркас дивана | натуральное дерево |
| Основание спального места | пружинная змейка |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | синтепон |
| Спальное место | пружинная змейка, пружинный блок, пенополиуретан |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина дивана | 158 |
| Длина дивана | 231 м |
| Подлокотник | 1, ламінована ДСП |
| категорія тканин | 1 Категорія |