








от 21 314 ₴
Якщо у Вас невелика квартира, а кожен квадратний метр ― на вагу золота, в такому випадку, кутовий диван «Денвер С» стане для Вас справжньою знахідкою, яка допоможе не тільки грамотно розмежувати наявний простір, але ще й додасть Вашому інтер'єру класичної строгості і розкоші .
Його каркас, виконаний з соснового бруса, міцний пружинний блок типу «бонель», неймовірну якість тканин, дивовижні бічні бильця з місткими поличками для газет і журналів, виконані з високоякісної деревини, а також багатофункціональність, система розкладки «дельфін» і містка ніша для ліжка ― роблять кутовий диван «Денвер С» справжнім королем Вашої спальні, вітальні, офісу або студії.
Габаритні розміри:
Ширина дивану (см): 231
Глибина (см): 158
Висота (см): 90
Висота сидіння (см): 48
Габарити в розкладеному стані (см): 158 х 231 х 90
Характеристики дивана:
Спальне місце (см): 140 х 195
Механізм розкладання: Дельфін Алігатор
Наповнення дивана: Пружина Бонель + Змійка
Ніша для білизни: Присутня
Каркас дивану: Сосновий брус 4,5 х 4,5 см
Комплект постаки: Підлокітники окремо
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Вика |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Количество посадочных мест | 3 |
| Механизм трансформации спального места | Дельфин |
| Наличие спального места | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Способ раскладывания дивана | вперед |
| Тип дивана | угловой |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Угол дивана | взаимозаменяемый |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 90 см |
| Высота посадочной части дивана | 48 см |
| Размеры спального места | |
| Высота от пола | 90 см |
| Высота спального места | 48 см |
| Длина спального места | 195 см |
| Ширина спального места | 140 см |
| Комплектация | |
| Декоративная подушка | 3 шт |
| Декоративная полка | в подлокотниках |
| Ниша для белья | 1 шт |
| Подлокотники | Да |
| Материал изготовления | |
| Декоративные элементы | ламинированная ДСП |
| Каркас дивана | натуральное дерево |
| Основание спального места | пружинная змейка |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | синтепон |
| Спальное место | пружинная змейка, пружинный блок, пенополиуретан |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина дивана | 90 |
| Длина дивана | 231 м |
| Подлокотник | ламінована ДСП |
| категорія тканин | 1 Категорія |