




от 30 798 ₴
Вишуканий, масивний і, у той же час, елегантний кутовий диван «Фаворит», стане справжньою знахідкою для любителів сучасного меблевого мистецтва, надавши будь-якого інтер'єру цієї пафосу і незабутньою класичної розкоші.
Його сучасні форми, правильна і чітко збалансована конструкція, каркас з натуральної деревини, блокова пружина типу «бонель» з ламелями, а також світла колірна палітра оббивки, система розкладки «єврокнижка» і містка ніша для білизни, зайвий раз доводять, що купивши цю модель.
Ви станете щасливим володарем справжнього фаворита сучасного європейського меблевого ринку.
Габаритні розміри:
Ширина дивану (см): 235
Глибина (см): 165
Висота (см): 82
Висота сидіння (см): 44
Габарити в розкладеному стані (см): 165 х 235 х 82
Характеристики дивана:
Спальне місце (см): 145 х 215
Система розкладання: Єврокнижка, Крокодил
Наповнення дивана: Пружина Бонель + Змійка
Ніша для білизни: Присутня
Каркас дивану: Сосновий брус 4,5 х 4,5 см
Комплект постаки: Підлокітники окремо
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Вика |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Количество посадочных мест | 3 |
| Механизм трансформации спального места | Еврокнижка |
| Наличие спального места | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Способ раскладывания дивана | вперед |
| Тип дивана | угловой |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Угол дивана | взаимозаменяемый |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 88 см |
| Высота посадочной части дивана | 44 см |
| Размеры спального места | |
| Высота от пола | 88 см |
| Высота спального места | 44 см |
| Длина спального места | 215 см |
| Ширина спального места | 145 см |
| Материал изготовления | |
| Декоративные элементы | натуральное дерево |
| Каркас дивана | натуральное дерево |
| Основание спального места | пружинный блок |
| Подлокотник | натуральное дерево |
| Комплектация | |
| Ниша для белья | 1 шт |
| Подлокотники | Да |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | синтепон |
| Спальное место | пенополиуретан |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина дивана | 100 |
| Длина дивана | 235 м |
| Опоры | натуральне дерево |