






17 233,63 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ КАСПІАН ДУБ СОНОМА GERBOR
Передпокій Каспіан Gerbor – комплект меблів у передпокій модульної системи Каспіан від фабрики Gerbor-холдинг. Характеризується простими геометричними формами та оригінальними фасадами без ручок. Виготовляється у модному кольорі дуб сонома з яскраво вираженою текстурою дерев'яного малюнка.
Меблі Каспіан Gerbor чудово виглядатимуть у передпокої, створюючи оригінальний і неповторний дизайн.
Дзеркало в комплектацію передпокою не входить, купується окремо.
Ви можете придбати меблі як комплектом, так і окремими модулями.
До складу комплекту входять наступні елементи:
Матеріали виготовлення:
Колiр:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество предметов | 4 |
| Состояние | Новое |
| Тип прихожей | модульная |
| Цвет | Бежевый |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб сонома |
| Состав комплекта | |
| Вешалка для одежды | Да |
| Отделение для головных уборов | Да |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Тумба для обуви | 1 шт |
| Шкаф для одежды | 1 шт |
| Габаритные размеры прихожей | |
| Высота | 2005 мм |
| Глубина | 555 мм |
| Длина | 2610 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ДСП |
| Ножки | ДСП |
| Фасады | ДСП |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |