





7 463,36 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ НЕПО GERBOR
Передпокій Непо Gerbor – комплект меблів у передпокій модульної системи Непо від фабрики Gerbor-холдинг.. Представлен у кольорі: дуб сонома. Характеризується мінімалістичним дизайном, геометрично правильними формами та прямокутними металевими ручками. Різноманітність функціональних та містких модулів меблів Непо Gerbor дозволяє створити атмосферу комфорту та затишку у передпокої.
Меблі Непо Gerbor чудово виглядатимуть у передпокої, створюючи оригінальний і неповторний дизайн.
Ви можете придбати меблі як комплектом, так і окремими модулями.
До складу комплекту входять наступні елементи:
Матеріали виготовлення:
Колiр:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество предметов | 2 |
| Состояние | Новое |
| Тип прихожей | модульная |
| Цвет | Бежевый |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб сонома |
| Состав комплекта | |
| Вешалка для одежды | Да |
| Зеркало | 1 шт |
| Отделение для головных уборов | Да |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Тумба для обуви | 1 шт |
| Шкаф для одежды | 1 шт |
| Габаритные размеры прихожей | |
| Высота | 1965 мм |
| Глубина | 540 мм |
| Длина | 1700 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ДСП |
| Ножки | ДСП |
| Фасады | зеркало, ДСП |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |