









24 390,97 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ КОЕН II GERBOR
Передпокій Коен II Gerbor – комплект меблів для передпокою модульної системи Коен II Gerbor від фабрики Gerbor-холдинг. Виготовляється із ДСП в ефектному кольоровому рішенні: сосна арізонська / дуб корабельний. Характеризується простими геометричними формами, масивним корпусом, декоративним оформленням у вигляді планки МДФ та елегантними ручками з орнаментом. Використовуються роликові напрямні.
Меблі Коен II Gerbor чудово виглядатимуть у передпокої, створюючи оригінальний і неповторний дизайн.
Ви можете придбати меблі як комплектом, так і окремими модулями.
До складу комплекту входять наступні елементи:
Матеріали виготовлення:
Колiр:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество предметов | 5 |
| Состояние | Новое |
| Тип прихожей | модульная |
| Цвет (оттенок) мебели | Сосна арізонська / Дуб корабельний |
| Состав комплекта | |
| Вешалка для одежды | Да |
| Зеркало | 1 шт |
| Отделение для головных уборов | Нет |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Тумба для обуви | 1 шт |
| Шкаф для одежды | 1 шт |
| Габаритные размеры прихожей | |
| Высота | 2005 мм |
| Глубина | 565 мм |
| Длина | 2325 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ДСП |
| Ножки | ДСП |
| Фасады | зеркало, МДФ, ДСП |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |