

35 960,88 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ КОЕН МДФ GERBOR
Вітальня Коен Gerbor – комплект меблів у вітальню класичної колекції від фабрики Gerbor-холдинг у сучасному виконанні. Виготовляється у кольоровому варіанті: корпус – венге магія; фасади – штрокс темний. Характеризується потужним корпусом та вишуканими ручками з орнаментом. Завдяки різноманітності модулів Меблі Коен Gerbor гармонійно доповнить інтер'єр будь-якої кімнати. За допомогою комбінації певних елементів можна дуже вдало обставити та зробити розкішну вітальню та затишну спальню, причому у кількох варіантах.
Меблі Коен Gerbor чудово виглядатимуть у вітальні, створюючи оригінальний і неповторний дизайн
Ви можете придбати меблі як комплектом, так і окремими модулями.
До складу вітальні входять наступні елементи:
Матеріали виготовлення:
Колір:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие декоративной подсветки | Да |
| Покрытие | Без покрытия |
| Состояние | Новое |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |
| Тип стенки (горки) | модульная |
| Тип фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Венге магія / Штрокс темний |
| Состав стенки | |
| Антресоль | Нет |
| Витрина | 1 шт |
| Встроенный бар | Нет |
| Комод | 1 шт |
| Навесная полка | 1 шт |
| Навесной шкафчик | 1 шт |
| Секция для аудио-видео аппаратуры | Да |
| Секция под телевизор | Да |
| Шкаф для одежды (распашные двери) | 1 шт |
| Габаритные размеры стенки | |
| Высота стенки | 2005 мм |
| Глубина стенки | 565 мм |
| Длина (ширина) стенки | 4125 мм |
| Размер ниши под ТВ | |
| Глубина | 565 мм |
| Ширина | 1500 мм |
| Материал изготовления стенки | |
| Декоративные элементы | стекло |
| Фасады | стекло, МДФ |
| Корпус | ДСП |