






14 099,28 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ НЕПО GERBOR
Вітальня Непо Gerbor – комплект меблів до вітальні модульної системи Непо від фабрики Gerbor-холдинг. Виготовляється у кольорі дуб сонома / німфея альба. Характеризується мінімалістичним дизайном, геометрично правильними формами та прямокутними металевими ручками. Різноманітність функціональних та містких модулів меблів Непо Gerbor дозволяє створити атмосферу комфорту та затишку у вітальні, спальні, дитячій, кабінеті та передпокої.
Меблі Непо Gerbor чудово виглядатимуть у вітальні, створюючи оригінальний та неповторний дизайн.
До складу вітальні входять наступні елементи:
Матеріали виготовлення:
Колір:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |
| Тип стенки (горки) | модульная |
| Тип фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Нимфеа альба, Дуб сонома |
| Состав стенки | |
| Антресоль | Нет |
| Витрина | 2 шт |
| Встроенный бар | Нет |
| Комод | 1 шт |
| Навесная полка | 1 шт |
| Секция для аудио-видео аппаратуры | Да |
| Секция под телевизор | Да |
| Стеллаж | 3 шт |
| Габаритные размеры стенки | |
| Высота стенки | 1965 мм |
| Глубина стенки | 600 мм |
| Размер ниши под ТВ | |
| Глубина | 460 мм |
| Ширина | 1480 мм |
| Материал изготовления стенки | |
| Корпус | ДСП |
| Фасады | ДСП |