



от 7 914 ₴
Крісло Султан нерозкладне
|
|
|
| Ширина крісла (см): | 90 |
| Глибина (см): | 90 |
| Висота (см): | 105 |
| Висота сидіння (см): | 47 |
| Габарити у складеному стані (см): | 90 х 90 х 105 |
|
Характеристики крісла: |
|
| Наповнення крісла: | Пружина Змійка, Пружина Боннель, Пінополіуретан |
| Ніша для білизни: | Відсутня |
| Каркас крісла: | хвойні породи дерева |
Каркас крісла: Сосновый брус 4,5 х 4,5 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Вика |
| Страна производитель | Украина |
| Вид мягкой мебели | кресло нераскладное |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Высота с учетом спинки | 105 см |
| Высота сидения | 47 см |
| Глубина | 90 см |
| Ширина | 90 см |
| Материал изготовления | |
| Декоративные элементы | натуральное дерево |
| Каркас кресла | натуральное дерево |
| Основа сиденья | пружинная змейка |
| Комплектация | |
| Подлокотники | Да |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | синтепон, пенополиуретан |
| Спальное место | пружинная змейка |
| Пользовательские характеристики | |
| Механизм трансформации спального места | нерозкладне |
| Подлокотник | ткань |
| ціна залежить від категорії тканини | 1 категорія |