



от 7 523 ₴
Крісло Честер нерозкладне, можна придбати окремо.
| Ширина крісла (см): | 88 |
| Глибина (см): | 88 |
| Висота (см): | 90 |
| Висота сидіння (см): | 48 |
| Глибина сидіння (см): | 67 |
| Габарити в розкладеному стані (см): | 88 х 88 х 90 |
|
Характеристики крісла: |
|
| Наповнення крісла: | Пружина Змійка, Пружина Боннель, Пінополіуретан |
| Ніша для білизни: | Відсутня |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Вика |
| Страна производитель | Украина |
| Вид мягкой мебели | кресло нераскладное |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Высота с учетом спинки | 90 см |
| Высота сидения | 48 см |
| Глубина | 88 см |
| Ширина | 88 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас кресла | натуральное дерево |
| Основа сиденья | пружинная змейка |
| Комплектация | |
| Подлокотники | Да |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | синтепон, пенополиуретан |
| Пользовательские характеристики | |
| Механизм трансформации спального места | нерозкладне |
| Подлокотник | ткань |
| ціна залежить від категорії тканини | 1 категорія |