


от 6 740 ₴
Крісло фрістайл ― нерозкладне, відмінно виглядає в комплекті з диваном. Ця модель буде гарною окрасою у вашому будинку та чудо буде доповнювати інтер"єр вашої кімнати.
| Ширина крісла (см): | 75 |
| Глибина (см): | 90 |
| Висота (см): | 95 |
| Висота сидіння (см): | 44 |
| Габарити в розкладеному стані (см): | 75 х 90 х 95 |
|
Характеристики крісла: |
|
| Наповнення крісла: | Пружина Змійка, Пружина Боннель, Пінополіуретан |
| Ніша для білизни: | Відсутня |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Вика |
| Страна производитель | Украина |
| Вид мягкой мебели | кресло нераскладное |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Высота с учетом спинки | 95 см |
| Высота сидения | 44 см |
| Глубина | 91 см |
| Ширина | 75 см |
| Материал изготовления | |
| Декоративные элементы | натуральное дерево |
| Каркас кресла | натуральное дерево |
| Ножки | хромированная сталь |
| Основа сиденья | пружинная змейка |
| Комплектация | |
| Подлокотники | Да |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | синтепон, пенополиуретан |
| Спальное место | пружинная змейка |
| Пользовательские характеристики | |
| Механизм трансформации спального места | нерозкладне |
| Подлокотник | ткань |
| ціна залежить від категорії тканини | 1 категорія |