







23 205 ₴
Стильний диван Дейзі створено у скандинавському стилі.
Каркас із багатошарової березової фанери. Екологічно чистий, міцний, зносостійкий матеріал.
Витримує великі щоденні навантаження та не піддається деформації. Тому служитиме Вам довго.
Диван легко трансформується у комфортне ліжко для щоденного сну.
Сидіння зсувається вперед, а на його місце кладеться спинка дивана.
Для зберігання постільної білизни передбачений невеликий короб під сидінням дивана.
Підійде для квартир із підігрівом підлоги.
Переваги пружинної змійки
Переваги пружинного блоку Bonnel
Переваги пінополіуритану високої щільності
Характеристики:
Матеріал виготовлення:
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Шик Галичина |
| Страна производитель | Украина |
| Анатомические свойства | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество посадочных мест | 4 |
| Механизм трансформации спального места | Еврокнижка |
| Наличие спального места | Да |
| Состояние | Новое |
| Способ раскладывания дивана | вперед |
| Тип дивана | прямой |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Цвет | Серый |
| Комплектация | |
| Встроенный бар | Нет |
| Встроенный столик | Нет |
| Декоративная подушка | 3 шт |
| Декоративная полка | не предусмотрена |
| Ниша для белья | 2 шт |
| Подлокотники | Да |
| Функция релакс | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 75 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 190 см |
| Ширина спального места | 145 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас дивана | натуральное дерево |
| Подлокотник | фанера |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | пенополиуретан |
| Спальное место | пружинный блок, пенополиуретан |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Съемные подушки | спинки |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина дивана | 100 |
| Длина дивана | 216 м |