



20 028 ₴
Стіл Х'юстон - це предмет меблів оригінальної форми і форми. Модний білий стіл зі сталевими елементами стане прикрасою і практичним предметом меблів в інтер'єрах їдальні та вітальні. Міцна стільниця з МДФ може бути збільшена завдяки механізму складання метелик. Тоді стіл набирає 40 додаткових сантиметрів у довжину. Основа столу МДФ в поєднанні з матовою сталлю. Ціле ідеально впишеться в композиції з сучасними м’якими стільцями в стилі лофт, а також гламуром.
Матеріал: верх: МДФ / каркас: МДФ + загартоване скло
Колір: білий матовий
Розміри:
максимальне навантаження: 80 кг
Особливості продукту:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Раскладная столешница | Да |
| Состояние | Новое |
| Трансформация стола в журнальный столик | Нет |
| Форма стола | Прямоугольный |
| Цвет | Белый |
| Цвет (оттенок) мебели | Черный |
| Регулировки стола | |
| Высота обеденного стола | Нет |
| Размер столешницы обеденного стола | Да |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота стола | 760 мм |
| Длина стола | 1600 мм |
| Длина стола в сдвинутом (сложенном) состоянии | 1200 мм |
| Ширина стола | 800 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Фасады | стекло в МДФ профиле |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал столешницы | Шпон |
| Користувацькi характеристики | |
| Розміри | 150х90 |
| Столешница | Дерево, Шпон |
| Форма столешницы стола | прямоугольная |