






29 458 ₴
Опис товару
Стіл Westin SG 120(160)x80 – це новий стіл від Signal Meble. Оригінальний дизайн привертає увагу та додає інтер'єру легкості та нового стилю. Стільниця зроблена зі скла з розмірами 120х80 і може бути збільшена до розміру 160х80 см. За розкладеним столом можуть розміститися до 8 осіб, тому він чудово підійде для сімейних обідів та інших урочистостей. Стільниця спирається на міцний металевий каркас. Основа столу є фігурою художньої форми зі зрізаних металевих поверхонь. Рекомендується для сучасних їдалень та віталень. Всю композицію доповнять оксамитові крісла з мерехтливою оббивкою.
Матеріал:
Колір: чорний
Габаритні розміри:
Особливості продукту:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Раскладная столешница | Да |
| Состояние | Новое |
| Трансформация стола в журнальный столик | Нет |
| Форма стола | Прямоугольный |
| Цвет | Черный |
| Цвет (оттенок) мебели | Черный |
| Регулировки стола | |
| Высота обеденного стола | Нет |
| Размер столешницы обеденного стола | Да |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота стола | 760 мм |
| Длина стола | 1600 мм |
| Длина стола в раздвинутом (разложенном) состоянии | 1600 мм |
| Длина стола в сдвинутом (сложенном) состоянии | 1200 мм |
| Ширина стола | 800 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Каркас, ножки | металл |
| Столешница | стекло тонированное |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал столешницы | Шпон |
| Користувацькi характеристики | |
| Розміри | 150х90 |
| Форма столешницы стола | прямоугольная |