
7 101 ₴
Опис товару
Розсувний стіл для кухні та їдальні
Стіл Diego II 105x65 розкладається в білий мат розміром 140x65 - це якісний стіл для кухні, їдальні, вітальні і інших приміщень. Невеликий класичний столик добре виглядає в будь-якому просторі. Стільниця виготовлена ??з міцного і легко очищуваного ламінованого картону модного білого кольору. Ніжки столу виготовлені з МДФ. Розкладний столик надзвичайно практичний, він не займає багато місця щодня, коли нам потрібно більше місця, стільницю можна розкласти до розміру 140х65 см. Ідеальна пропозиція для невеликих кухонь і сучасних віталень.
Матеріал: ламінована плита / МДФ
Колір: матовий білий
Габаритні розміри:
довжина: 105 см
довжина в розкладеному вигляді: 140 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Раскладная столешница | Да |
| Состояние | Новое |
| Трансформация стола в журнальный столик | Нет |
| Форма стола | Прямоугольный |
| Цвет | Белый |
| Цвет (оттенок) мебели | Черный |
| Регулировки стола | |
| Высота обеденного стола | Нет |
| Размер столешницы обеденного стола | Да |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота стола | 750 мм |
| Длина стола | 1050 мм |
| Длина стола в раздвинутом (разложенном) состоянии | 1400 мм |
| Длина стола в сдвинутом (сложенном) состоянии | 1050 мм |
| Ширина стола | 650 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал столешницы | Шпон |
| Користувацькi характеристики | |
| Розміри | 150х90 |
| Столешница | Дерево, Шпон |
| Форма столешницы стола | прямоугольная |