






24 826 ₴
Опис товару
Стіл SYDNEY 160 (220) х90- це модне поєднання чорного кольору і дубового шпону.Форма столу привертає увагу і є неординарною прикрасою інтер'єру.Стільниця виготовлена з МДФ, покритого чорним загартованим склом, воно стійке до пошкоджень і дуже легко миється.V-подібна рама столу з елементами дубового шпону робить стіл ще цікавішим.Основа - матовий чорний металевий лист.Безпрецедентною перевагою цього предмета меблів є те, що його можна розкласти до розміру 220 см, тому в ньому можуть розміститися до 12 осіб.
Матеріал:стіл - МДФ + загартоване скло, каркас - МДФ + шпон + метал
Колір:дуб + чорний / чорний матовий
Розміри:
максимальне навантаження: 80 кг
Особливості продукту:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Китай |
| Форма стола | Прямоугольный |
| Раскладная столешница | Да |
| Трансформация стола в журнальный столик | Нет |
| Цвет (оттенок) мебели | Черный |
| Цвет | Черный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Регулировки стола | |
| Высота обеденного стола | Нет |
| Размер столешницы обеденного стола | Да |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина стола | 1600 мм |
| Ширина стола | 900 мм |
| Высота стола | 760 мм |
| Длина стола в раздвинутом (разложенном) состоянии | 2200 мм |
| Длина стола в сдвинутом (сложенном) состоянии | 1600 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Столешница | МДФ ламинированный, стекло |
| Користувацькi характеристики | |
| Розміри | 150х90 |
| Форма столешницы стола | прямоугольная |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал столешницы | Шпон |