





20 028 ₴
Опис товару
Оригінальний стіл TORONTO порадує своєю дизайнерською формою в поєднанні з функціональністю. Стільниця виконана з МДФ плити в поєднанні з загартованим склом, а рама виготовлена з МДФ плити з додаванням матової сталі на основі. Погляд привертає цікава форма столу, що нагадує букву «Z» і доповнення матової сталі. Стіл розкладається до розміру 160 см, завдяки чому на ньому помістяться всі гості під час сімейної вечері.
Матеріал: стільниця: МДФ + загартоване скло, основа: МДФ + матова сталь
Колір: білий матовий
Розміри:
максимальне навантаження: 80 кг
Особливості продукту:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Раскладная столешница | Да |
| Состояние | Новое |
| Трансформация стола в журнальный столик | Нет |
| Форма стола | Прямоугольный |
| Цвет | Белый |
| Цвет (оттенок) мебели | Черный |
| Регулировки стола | |
| Высота обеденного стола | Нет |
| Размер столешницы обеденного стола | Да |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота стола | 760 мм |
| Длина стола | 1200 мм |
| Длина стола в раздвинутом (разложенном) состоянии | 1600 мм |
| Длина стола в сдвинутом (сложенном) состоянии | 1200 мм |
| Ширина стола | 800 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Столешница | МДФ ламинированный, стекло |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал столешницы | Шпон |
| Користувацькi характеристики | |
| Розміри | 150х90 |
| Форма столешницы стола | прямоугольная |