




31 744 ₴
Опис товару
Сучасний стіл Metropol Ceramic від Signal Meble - це квінтесенція поєднання прикладного мистецтва з функціональністю об'єкта. Практичний невеликий стіл розміром 120х80 можна легко збільшити до розміру 180х80, зсунувши стільницю. Елегантний верх покритий сучасною іспанською керамікою та загартованим склом. Ефект мармуру на стільниці виглядає дуже елегантно і надасть інтер'єру нової стильної родзинки. Стіл спирається на міцний металевий каркас із прямими ніжками. Основа, пофарбована в матовий чорний колір, закріплена пластиковими підставками, що захищають підлогу від подряпин. Розсувний стіл - чудова альтернатива невеликим приміщенням, він щодня займає мало місця, при необхідності ми можемо легко розкласти його, щоб розмістити всіх домочадців або гостей. Цей предмет меблів рекомендується для інтер'єрів у стилі лофт, модерн та гламур.
Матеріал:
Колір: білий ефект мармуру / чорний мат
Габаритні розміри:
Особливості продукту:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Китай |
| Форма стола | Прямоугольный |
| Раскладная столешница | Да |
| Трансформация стола в журнальный столик | Нет |
| Цвет | Черный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Регулировки стола | |
| Высота обеденного стола | Нет |
| Размер столешницы обеденного стола | Да |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина стола | 1200 мм |
| Ширина стола | 800 мм |
| Высота стола | 760 мм |
| Длина стола в раздвинутом (разложенном) состоянии | 1600 мм |
| Длина стола в сдвинутом (сложенном) состоянии | 1200 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Столешница | стекло |
| Каркас, ножки | металл |
| Фасады | стекло |
| Користувацькi характеристики | |
| Розміри | 150х90 |
| Форма столешницы стола | прямоугольная |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал столешницы | Шпон |