







22 850 ₴
Опис товару
Розсувний білий обідній стіл
Стіл Faro від Signal Meble додасть стилю та елегантності будь-якій вітальні чи їдальні. Стіл має дуже сучасну форму, він порадує навіть найвибагливішого клієнта. Стільниця виготовлена з міцної і довговічної МДФ плити, додатково покритої загартованим склом, стійким до високих температур і подряпин. Каркас столу також являє собою надійну МДФ плиту, покриту білим лаком у поєднанні з матовою сталлю в основі. Ціле створює надзвичайно ефектну комбінацію, що привертає увагу. Стіл розкладається на 160 см, завдяки чому за ним можуть розміститися 8 осіб. Стіл Faro відрізняється увагою до деталей і оригінальною сучасною формою.
Матеріал: МДФ + загартоване скло / МДФ + матова сталь
Колір: білий лакований
Розміри:
максимальне навантаження: 80 кг
Особливості продукту:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Раскладная столешница | Да |
| Состояние | Новое |
| Трансформация стола в журнальный столик | Нет |
| Форма стола | Прямоугольный |
| Цвет | Белый |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Регулировки стола | |
| Высота обеденного стола | Нет |
| Размер столешницы обеденного стола | Да |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота стола | 760 мм |
| Длина стола | 1200 мм |
| Длина стола в раздвинутом (разложенном) состоянии | 1600 мм |
| Длина стола в сдвинутом (сложенном) состоянии | 1200 мм |
| Ширина стола | 900 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Столешница | МДФ ламинированный, стекло |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал столешницы | Шпон |
| Користувацькi характеристики | |
| Розміри | 150х90 |
| Форма столешницы стола | прямоугольная |