




9 078 ₴
Опис товару
Круглий стіл з ефектом мармуру на чорній основі
Стіл Ideal від Signal меблі - це пропозиція для людей, які цінують простий і естетичний сучасний стиль. Стільниця являє собою круглу тарілку, покриту склом з ефектом мармуру. Основа - металевий каркас з точеними металевими ніжками в чорному матовому кольорі. Проста і міцна конструкція прослужить довгі роки, а класичний вигляд не вийде з моди, незважаючи на час.
Матеріал: стільниця: МДФ + скло, ефект мармуру / каркас: метал
Колір: білий / чорний мат
Габаритні розміри:
довжина: 100 см
ширина: 100 см
висота: 76 см
товщина верху: 3 см
максимальне навантаження: 120 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Раскладная столешница | Нет |
| Состояние | Новое |
| Трансформация стола в журнальный столик | Нет |
| Форма стола | Круглый |
| Цвет | Белый |
| Цвет (оттенок) мебели | Черный |
| Регулировки стола | |
| Высота обеденного стола | Нет |
| Размер столешницы обеденного стола | Да |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота стола | 760 мм |
| Длина стола | 1000 мм |
| Ширина стола | 1000 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Столешница | МДФ ламинированный, стекло |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал столешницы | Шпон |
| Користувацькi характеристики | |
| Розміри | 150х90 |
| Форма столешницы стола | прямоугольная |