




29 644 ₴
Опис товару
Овальний обідній стіл Орландо
Стіл Орландо - це унікальна пропозиція для оформлення інтер'єру в сучасному стилі. Стільниця виготовлена ??з міцної плити МДФ, покритих шпоном темного горіха. Каркас дуже оригінальний, зроблений з химерно розташованих металевих прутів. Все виглядає дуже цікаво, ідеально відповідає актуальним трендам.
Матеріал: МДФ / метал
Колір: горіх / чорний
Габаритні розміри:
діаметр: 137 см
висота: 75см
Особливості продукту:
оригінальний дизайн
міцний металевий каркас
стільниця кольору горіха

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Раскладная столешница | Нет |
| Состояние | Новое |
| Трансформация стола в журнальный столик | Нет |
| Форма стола | Круглый |
| Цвет | Коричневый |
| Цвет (оттенок) мебели | Черный |
| Регулировки стола | |
| Высота обеденного стола | Нет |
| Размер столешницы обеденного стола | Да |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота стола | 750 мм |
| Длина стола | 1370 мм |
| Ширина стола | 1370 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Каркас, ножки | металл |
| Столешница | МДФ шпонированный |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал столешницы | Шпон |
| Користувацькi характеристики | |
| Розміри | 150х90 |
| Форма столешницы стола | прямоугольная |