

4 489 ₴
Дизайнерський обідній стілець Hals II Velvet зелений
Зелений стілець Hals II Velvet - це авангардний стілець для їдальні та вітальні, який додасть нашому інтер'єру новий вираз і характер. Красива профилированная спинка охоплює спину, забезпечуючи їй необхідну підтримку і комфорт. Сидіння і спинка оброблені приємним на дотик оксамитом. Підстава являє собою йде вниз хрест з металу, пофарбованого в чорний матовий колір. Ми можемо підібрати гарний стілець до оформлення в стилі модерн, лофт або гламур.
Матеріал: оксамит / метал
Колір: зелений / чорний мат
Габаритні розміри:
висота стільця: 87 см
глибина сидіння: 41 см
ширина сидіння: 50 см
висота сидіння: 46 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Китай |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет (оттенок) мебели | Зеленый |
| Цвет каркаса | Черный |
| Цвет обивки | Серый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 870 мм |
| Глубина | 410 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | металл |