





8 702 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ ДИТЯЧОЇ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ MDF FLY КВІТИ VIORINO-DEKO
Шафа MDF FLY Квіти Viorina - Deko - елемент дитячої кімнати FLY Квіти, можна використовувати як окремий елемент, так і поєднувати з іншими модулями. Шафа має 2 відділення, відділення з полицями та відділення зі штангою для одягу. Корпус шафи виготовлений із ламінованої ДСП, фасад із МДФ, у білому кольорі.
Модульна система FLY Viorina-Deko – стильний та сучасний набір меблів для дитячої кімнати у стилі модерн. Елегантні та сучасні меблі стануть головною прикрасою як маленької квартири, так і великого будинку.
Переваги та особливості шафи MDF FLY Viorina-Deko:
Корпус: білий (ЛДСП)
Фасади: білий (МДФ)
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Viorina-Deko |
| Страна производитель | Украина |
| Количество створок (дверей) | 2 шт |
| Наличие зеркала | не предусмотрено |
| Состояние | Новое |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Внутреннее наполнение шкафа | |
| Антресоль | Нет |
| Полка для обуви | 1 шт |
| Полки для белья | 5 |
| Штанга для одежды | 1 шт |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Высота шкафа | 2000 мм |
| Глубина шкафа | 475 мм |
| Ширина шкафа | 880 мм |
| Материал изготовления шкафа | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | МДФ |
| Дополнительные характеристики шкафа | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |