




7 995 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ ДИТЯЧОЇ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ MDF FLY КВІТИ VIORINO-DEKO
Дитяче ліжко серії FLY виробника Viorina-Deko - відмінний варіант для сну та відпочинку Вашої дитини. Ліжко комплектується висувною шухлядою та ламелями. Корпус ліжка виконаний з ламінованої ДСП, фасад – з МДФ.
Матрац у комплект не входить, купується окремо.
Переваги та особливості ліжка FLY Viorina-Deko:
Модульна система FLY Viorina-Deko – стильний та сучасний набір меблів для дитячої кімнати у стилі модерн. Елегантні та сучасні меблі стануть головною прикрасою як маленької квартири, так і великого будинку.
Корпус: білий (ЛДСП)
Фасади: білий (МДФ)
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Viorina-Deko |
| Страна производитель | Украина |
| Вид кровати | одноярусная кровать |
| Количество спальных мест | 1 |
| Материал изготовления каркаса | ДСП ламинированная |
| Материал изготовления фасада | МДФ |
| Наличие выдвижного ящика | Да |
| Основание спального места | деревянные ламели |
| Пол | Унисекс |
| Размер спального места | 80х170 |
| Состояние | Новое |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Комплектация | |
| Выдвижной ящик | 1 шт |
| Матрас | Нет |
| Размеры спального места | |
| Высота спального места | 26 см |
| Длина спального места | 170 см |
| Ширина спального места | 80 см |
| Габаритные размеры детской кровати | |
| Глубина детской кровати | 85 см |
| Длина детской кровати | 173.6 см |
| Общая высота детской кровати | 64 см |