





2 133 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ ДИТЯЧОЇ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ MDF FLY КВІТИ VIORINO-DEKO
Настінна полиця FLY Квіти Viorina-Deko – елемент дитячої кімнати FLY Квіти від відомого виробника з України. Корпус полиці виконаний з ламінованої ДСП, фасади - з МДФ, в білому кольорі.
Переваги та особливості полиці FLY Viorina-Deko:
Модульна система FLY Viorina-Deko – стильний та сучасний набір меблів для дитячої кімнати у стилі модерн. Елегантні та сучасні меблі стануть головною прикрасою як маленької квартири, так і великого будинку.
Корпус: білий (ЛДСП)
Фасади: білий (МДФ)
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Viorina-Deko |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 480 мм |
| Длина | 1190 мм |
| Количество ярусов (полок) | 2 |
| Материал | Ламинированная ДСП |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | полка навесная |
| Цвет | Белый |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Ширина | 320 мм |