




5 362 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ ДИТЯЧОЇ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ MDF FLY КВІТИ VIORINO-DEKO
Комод FLY Квіти – елемент дитячої кімнати FLY Квіти від відомого виробника Viorina-Deko. Комод має 3 широкі висувні шухляди. Корпус комода виготовлений із ламінованої ДСП, фасад із МДФ у білому кольорі, без ручок.
Переваги та особливості комоду FLY Viorina-Deko:
Модульна система FLY Viorina-Deko – стильний та сучасний набір меблів для дитячої кімнати у стилі модерн. Елегантні та сучасні меблі стануть головною прикрасою як маленької квартири, так і великого будинку.
Корпус: білий (ЛДСП)
Фасади: білий (МДФ)
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Viorina-Deko |
| Страна производитель | Украина |
| Количество выдвижных ящиков | 3 шт |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип опор | Цоколь |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Габаритные размеры комода | |
| Высота комода | 89 см |
| Глубина комода | 49 см |
| Ширина комода | 88 см |
| Материал изготовления комода | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Столешница | МДФ пленочный |
| Фасады | МДФ |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |