

7 236 ₴
Опис товару
Комфортне обертове крісло Romeo зеленого кольору
Крісло Romeo зеленого кольору - унікальне крісло в сучасному стилі. Широке і в той же час м'яке сидіння з підлокітниками забезпечить зручність і комфорт використання. Коли ми сідаємо на стілець, ми відчуваємо його приємну м'якість і розслабляємося. Ніжки з міцного металу, пофарбованого в чорний колір, в матовому виконанні. Сидіння стільця поворотне, що дуже зручно і бажано для користувачів. Ноги, що розходяться вниз, надають кріслу оригінальний і сучасний вигляд. Абсолютний хіт для всіх, хто цінує комфорт і універсальність.
Матеріал: тканинна оббивка 184 / метал
Колір: зелений / чорний мат
Габаритні розміри:
висота стільця: 87 см
глибина сидіння: 45 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Китай |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет | Зелёный |
| Цвет (оттенок) мебели | Зеленый |
| Цвет каркаса | Черный |
| Цвет обивки | Серый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 870 мм |
| Глубина | 450 мм |
| Ширина | 640 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | металл |