
3 574 ₴
Опис товару
Стілець Piano B Matt Velvet з оксамиту
Сучасне крісло Piano B Velvet - це красивий дизайнерський предмет меблів для їдалень і віталень, оформлених в гламурному стилі. М'яке крісло оригінально виглядає і прикрашає інтер'єр нашого будинку. М'яке сидіння стільця оброблено приємним на дотик оксамитом красивого жовтого кольору. Матеріал ускладнює всмоктування рідин, що робить його більш міцним і легким у догляді. На зовнішній стороні спинки є декоративна строчка, яка надає стиль і елегантність всьому предмету меблів. Ніжки стільця виготовлені з металу з порошковим покриттям чорного кольору. Весь стілець виглядає дуже модно і оригінально. Стілець, присвячений аранжуванням в сучасному гламурному стилі.
Матеріал: матовий 48 оксамит / метал
Колір: жовтий / чорний мат
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Китай |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет | Желтый |
| Цвет (оттенок) мебели | Желтый |
| Цвет каркаса | Черный |
| Цвет обивки | Желтый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 930 мм |
| Глубина | 440 мм |
| Ширина | 470 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | металл |