


2 931 ₴
Опис товару
Модний дерев'яний обідній стілець
Дерев'яний стілець Tacoma для кухні та їдальні від Signal меблі - це класика в сучасній версії. Каркас крісла виготовлений з міцного дерева, пофарбованого в чорний колір, спинка - кольору дуба. Весь стілець виглядає дуже елегантно і сучасно. Поєднання кольорів чорний + дуб привертає увагу і радує елегантністю. Стілець рекомендується для сучасних столових і кімнат в скандинавському стилі, а також для горищ.
Матеріал: дерево
Колір: дуб / чорний
Габаритні розміри:
висота: 78 см
висота сидіння: 43 см
ширина: 44 см
глибина: 39 см
Особливості продукту:
класичний стілець в скандинавському стилі
міцний каркас з дерева
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Китай |
| Вариант сиденья | Жесткое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб молочный |
| Цвет каркаса | Черный |
| Цвет обивки | Серый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 780 мм |
| Глубина | 390 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | натуральное дерево |
| Сиденье | натуральное дерево |