


6 962 ₴
Опис товару
Зручне обертове крісло TULIP сірого кольору
Стілець Grey Tulip - стілець для універсального використання. М'яке сидіння з підлокітниками забезпечить зручність і комфорт використання. Практичне поєднання крісла з оббивкою і функцією повороту - його незаперечну перевагу. Однак тендітна металева конструкція надзвичайно міцна і стабільна. Ноги, що розходяться вниз, надають кріслу оригінальний і сучасний вигляд. Абсолютний хіт для всіх, хто цінує комфорт і універсальність.
Матеріал: тканина 183 / метал
Колір: сірий / чорний мат
Габаритні розміри:
висота стільця: 83 см
глибина сидіння: 44 см
ширина сидіння: 64 см
висота сидіння: 52 см
максимальне навантаження: 120 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Китай |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие подлокотников | Да |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет (оттенок) мебели | Серый |
| Цвет каркаса | Черный |
| Цвет обивки | Серый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 830 мм |
| Глубина | 440 мм |
| Ширина | 640 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | металл |